r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nextgen Reader na Windows Phone za darmo przez 24 godziny

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Użytkownicy Windows Phone ponownie mają okazję zaoszczędzić pieniądze i tym razem za darmo pobrać jeden z najlepszych czytników RSS na system mobilny od Microsoftu. Tylko przez najbliższe 24 godziny, Nextgen Reader dostępny będzie nieodpłatnie (regularna cena to 6,99 zł) dla wszystkich zainteresowanych. Warto się spieszyć, taka promocja nie zdarza się często.

Nextgen Reader to najwyżej oceniania i najbardziej bogata w opcje aplikacja do obsługi RSS. Udostępnia pokaźną bazę wbudowanych linków, a także umożliwia dodanie nowych źródeł bezpośrednio z aplikacji. Design jest czytelny i schludny. Cieszy oko duża liczba opcji interfejsu począwszy od schematu kolorów, po czcionkę, kończąc na szablonie wyświetlania newsów. Również kafelki można skonfigurować pod własny gust i jeszcze szybciej dostać się do najczęściej odwiedzanych stron. Linki można udostępnić dla znajomych, a same artykuły przejrzeć w wersji mobilnej. Intuicyjność, mnogość ustawień i wysoka jakość aplikacji sprawiają, że Nextgen Reader odbierany jest bardzo pozytywnie, średnia ocen w markecie to obecnie to 5.0. Aplikacja współpracuje z Feedly.

Nextgen Reader dostępny jest na Windows Phone 8, jak i starszą wersję 7. Taka promocja to idealny sposób na uzupełnienie swojej kolekcji aplikacji, o niezbędne narzędzie dla każdego użytkownika Windows Phone.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.