Nextplus Free SMS Text + Calls 2.1.9

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nextplus Free SMS Text + Calls to aplikacja służąca jako komunikator, za pomocą którego możemy prowadzić rozmowy tekstowe oraz głosowe.

Za pomocą aplikacji Nextplus możemy wysyłać wiadomości tekstowe oraz nawiązywać rozmowy głosowe, zostawiając też informacje za pomocą wbudowanej poczty głosowej (w oparciu o połączenie WiFi). Aby zadzwonić, należy doładować konto (co przekłada się na liczbę dostępnych minut) lub obejrzeć wyświetlane w aplikacji reklamy. Każda z nich przekłada się na dodatkowe minuty, które możemy poświęcić na rozmowy głosowe.

Program oferuje dodatkowe funkcje, które mają nieco ubarwić konwersację, np. zabawne formy wyświetlania zdjęć w wątkach rozmów, a także wesołe GIF-y, naklejki i emotikony.

Aplikacja wyświetla reklamy, co jest warunkiem darmowego z niej korzystania. Można jednak je wyłączyć, po wcześniejszym zapłaceniu kilku dolarów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Marshmallow na Android Wear. Zegarek pozwoli rozmawiać przez telefon

8
05.02.2016  •  Łukasz Maślanka

Mamy dobre wiadomości dla posiadaczy smartzegarków z systemem Android Wear. Google rozpoczęło aktualizację oprogramowania do wersji 1.4. Wprowadzi ona obsługę nowych komunikatorów (między innymi WhatsApp i Google Hangouts) za pomocą komend głosowych, a na urządzeniach z wbudowanym głośnikiem pozwoli odczytywać powiadomienia oraz prowadzić rozmowy telefoniczne bezpośrednio przez zegarek. Polaków powinna zaś ucieszyć zapowiedź, że system ma zostać spolszczony. Android Wear 1.4 wykorzystuje API 23 i jest oparty na Androidzie 6.0 Marshmallow. Aktualizacja zostanie dostarczona na smartzegarki w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza