r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nexus 5 — w Sieci znalazła się instrukcja obsługi z pełną specyfikacją

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Użytkownicy zainteresowani kupnem nowego smartfonu z linii Nexus, mający jakiekolwiek wątpliwości, nie muszą czekać do jego październikowej premiery, bowiem w Sieci pojawił się bardzo wiarygodny, można powiedzieć kompletny zestaw danych na jego temat — 281-stronicowa instrukcja obsługi, wraz z pełną specyfikacją.

Nowy Nexus 5 będzie więc miał 4,95-calowy ekran IPS TFT, wyświetlający rozdzielczość 1080p. Za obliczenia będzie odpowiedzialny 4-rdzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 800 taktowany z częstotliwością 2,3 GHz, wspierany przez 2 GB pamięci operacyjnej. Pojawią się również dwa układy foto-wideo, 8-megapikselowy z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) oraz 1,3-megapikselowy z przodu obudowy. Użytkownik do wyboru będzie miał wersję z 16- i 32-gigabajtową pamięcią wewnętrzną, której niestety z uwagi na brak slotu microSD nie będzie można rozbudować.

Z instrukcji dowiadujemy się również, że oprócz najczęściej spotykanych czujników zbliżeniowych, światła, kompasu, akcelerometru i żyroskopu, pojawi się także czujnik ciśnienia. Nexus ma mieć także diodę sygnalizującą oczekujące powiadomienia, slot microSIM i wsparcie dla bezprzewodowego ładowania akumulatora (Qi). Nowy smartfon Googla przygotowany przez LG ma obsługiwać sieci GSM, 3G, CDMA, LTE oraz wspierać łączność NFC i Bluetooth w wersji 4.0. Całość ma być zasilana z akumulatora o pojemności 2300 mAh i działać pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.