Nexus Mod Manager Nexus Mod Manager 0.80.8

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nexus Mod Manager to aplikacja do zarządzania modami udostępnionymi przez fanów za pośrednictwem serwisu internetowego Nexus.

Nexus Mod Manager pozwala nie tylko na ściąganie modów (za pomocą wbudowanego menedżera pobierania), ale także umożliwia ich instalowanie, aktualizowanie oraz modyfikowanie plików.

Po uruchomieniu Nexus Mod Manager automatycznie rozpocznie skanowanie dysku twardego w poszukiwaniu zainstalowanych gier, do których można pobrać nieoficjalne dodatki. Jeśli któraś gra nie została znaleziona, użytkownik sam będzie mógł wskazać ścieżkę docelową na dysku twardym komputera.

Jeżeli nie dysponujemy wszystkimi plikami, które są niezbędne do wgrania modów, Nexus Mod Manager wyświetli stosowny komunikat (np. brak DSFixa do Dark Souls: Prepare to Die Edition). Po wybraniu danej produkcji otrzymamy listę kategorii w formie drzewka katalogów podobnego do tego, który znamy z Eksploratora Windows, dzięki czemu będziemy mogli przypisać pobrane mody do określonych działów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!