r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nexus Root Toolkit 2.1.9

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nexus Root Toolkit to ciekawe i zaawansowane narzędzie, które zainteresować powinno posiadaczy urządzeń mobilnych Nexus. Pozwala ono sprawnie blokować/odblokowywać, rootować i usuwać roota z smartfonów i tabletów pracujących pod kontrolą Androida i sygnowanych przez Google'a.

Galeria programu

Program daje użytkownikowi możliwość instalowania na urządzeniu Nexus dowolnej wersji oprogramowania układowego (firmware), co rozumieć należy jako instalację/aktualizację systemu operacyjnego Android. Z jego pomocą usuniemy wszelakiego rodzaju zabezpieczenia, np. niepozwalające na instalację niektórych aplikacji, przywrócimy stockowe konfiguracje wielu elementów systemu, wgramy recovery, kernela, bootloadera itp., stworzymy i przywrócimy kopie zapasowe zgromadzonych na urządzeniu danych czy też prześlemy do smartfonu/tabletu dowolne pliki/foldery. Inne funkcje Nexus Root Toolkit to możliwość generowania logcastów, nadawania uprawnień dla plików oraz instalacja na urządzeniu wskazanych pakietów APK.

Najnowsza wersja Nexus Root Toolkit obsługuje następujące modele urządzeń Galaxy Nexus, Nexus S, Nexus 7, Nexus 7v2, Nexus 10, Nexus 4, Nexus 5, Nexus 5X, Nexus 9, Nexus 6, 6P, Nexus Player oraz Pixel C.

Uwaga!

Narzędzie Nexus Root Toolkit przeznaczone jest dla doświadczonych użytkowników. Jego nieumiejętne wykorzystanie spowodować może trwałe uszkodzenie urządzenia i utratę gwarancji producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 23.08.2016 13:16

@kastanietydefas (niezalogowany): Rootowanie zawsze wiąże się z utratą gwarancji. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy dostęp do roota jest od razu w dostarczonym od producenta oprogramowaniu. Rzadko niektóre chińczyki ja np. miałem tak w elephone.

Dementor   36 #4 24.03.2016 23:25

Rzetelny w działaniu.

  #3 10.03.2016 12:58

Witam,
czy używanie tego programu lub zmiana softu w Nexusie 5X łamie warunki gwarancji czy możemy to spokojnie robić bez utraty gwarancji?

phx84lbn   11 #2 21.12.2013 17:12

Cudowna broń.

Autor edytował komentarz.
  #1 08.09.2013 08:07

Spoko programik. Robi co trzeba i z jasnymi komentarzami.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.