r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nie aktualizuj Pokemon Go, jeśli nie chcesz chodzić po polu minowym

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Ostatnia aktualizacja gry Pokemon Go zamieniła zabawę w wybuchową mieszankę błędów. Granie przypomina spacer po polu minowym.

Gra znów zwróciła uwagę milionów graczy po tym, jak wprowadzone zostało wydarzenie Water Festival i lśniące (Shiny) Pokémony, czyli alternatywna kolorystyka stworzeń. Niestety wraz z nowościami wydana została aktualizacja, która więcej zepsuła niż naprawiła. Gracze trafiają na przeróżne trudności pierwszy raz w historii i choć grać się da, jest to bardzo trudne.

Spośród różnych zgłoszeń błędów warto zwrócić uwagę na te najpoważniejsze. Na przykład w losowych momentach wykonywanie standardowych akcji zajmuje więcej czasu niż zwykle, co bardzo utrudnia dynamiczne spotkania z Pokémonami. Pokéstopy wydają się kręcić bez końca. Widok Nearby w losowych momentach znika i nie można zobaczyć informacji. Aplikacja zakończy działanie przy szybkim przewijaniu widoku areny. Zepsuł się także wskaźnik poziomu akumulatora w bransoletce Pokémon Go Plus.

Większości błędów można uniknąć, jeśli podąża się za wskazówkami podanymi na Pokémon Go Hub, co bardzo polecamy grającym. Znane są też tymczasowe obejścia.

r   e   k   l   a   m   a

Na szczęście można spokojnie wrócić do starszej wersji aplikacji i wciąż móc wziąć udział w wodnym wydarzeniu i złapać lśniącego Magikarpia. Ta część gry jest niezależna od wersji aplikacji. Stracimy jednak nowości w interfejsie. Starszą wersję Pokemon Go dla Androida znajdziecie w naszej bazie programów w postaci APK, które można pobrać na smartfon i zainstalować samodzielnie, bez pośrednictwa sklepu. Trzeba tylko włączyć taką możliwość w ustawieniach bezpieczeństwa Androida.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.