r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nie będą już skazani na program Płatnik

Strona główna Aktualności

W połowie przyszłego roku zniknie monopol programu Płatnik, za pomocą którego od kilku lat miliony firm co miesiąc przesyłają dokumenty ubezpieczeniowe do ZUS - informuje "Rzeczpospolita".

Od lipca 2007 roku płatnicy składek przy przesyłaniu do ZUS dokumentów będą mogli korzystać z oprogramowania dowolnych producentów, działającego w różnych systemach operacyjnych - powiedział "Rzeczpospolitej" Przemysław Przybylski, rzecznik ZUS.

Oznacza to poważne oszczędności dla firm. Teraz przedsiębiorstwa - aby wysłać dokumenty za pomocą Płatnika - powinny wykupić licencję na system Windows. Za nieco ponad rok dane do ZUS trafiać będą mogły nie tylko za pośrednictwem jednego programu jednego producenta, ale programów różnych producentów. Będzie można wykorzystywać m.in. programy funkcjonujące w bezpłatnym systemie operacyjnym Linux.

Więcej na ten temat moża przeczytać w artylule Nie będą już skazani na program Płatnik, opublikowanym w internetowym serwisie gazety "Rzeczpospolita".

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.