r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nie będzie Ultimate Extras w Windows 7

Strona główna Aktualności

Jeden z największych niewypałów Microsoftu - dodatki Ultimate Extras, a raczej ich brak - nie powtórzy się w systemie Windows 7. Microsoft zapowiedział, że po prostu w siódemce nie będzie ich już w ogóle.

Ultimate Extras to, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać, marketingowy sukces - oferowanie użytkownikom najdroższej edycji systemu Windows Vista szeregu dodatków i usprawnień, których inni użytkownicy nie mogli zainstalować. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że dodatków tych przez ponad dwa lata od premiery było dosłownie kilka i niestety daleko im do słynnego efektu "wow". Cała kampania przez nikogo nie jest już dzisiaj traktowana poważnie, nawet przez Microsoft, który na ten temat dyplomatycznie milczał - a przynajmniej do tej pory.

Testerzy Windows 7 zastanawiali się, czy w panelu Windows Update nowego systemu pojawi się kontrolka Ultimate Extras, czy też nie ma jej tam celowo. W końcu Microsoft stwierdził, że w Windows 7 to już nie ma sensu i specjalnych dodatków tam nie będzie. Co ciekawe, sama wersja Ultimate w przeciwieństwie do Visty według ostatnich doniesień ma być sprzedawana tylko z nowymi komputerami - chodzą jednak słuchy, że Microsoft mimo wszystko zdecyduje się wypuścić partię pudełek w ramach rozmaitych promocji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.