r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nie będzie Virtual PC dla Maca

Strona główna Aktualności

Microsoft oświadczył, że nie zamierza przygotowywać programu Virtual PC w wersji dla komputerów firmy Apple opartych na platformie Intela.

Decyzja tłumaczona jest wysokim nakładem pracy potrzebnym do przygotowania wersji dla nowej platformy, który jest porównywalny do tworzenia programu od zera. Dodatkowo, udostępnienie technologii Boot Camp, pozwalającej na uruchamianie na nowych Macach innych systemów operacyjnych, zdecydowanie zmniejszyło zapotrzebowanie tego rynku na programy do wirtualizacji.

Przy okazji poinformowano, że prace nad uniwersalną wersją pakietu Office dla Maców wciąż trwają, jednak data zaprezentowania finalnej wersji nie jest jeszcze znana. Nowa wersja Office będzie pozbawiona wsparcia dla języka skryptowego Visual Basic na rzecz języków AppleScript i Automator. Skrypty w VB będzie można tylko czytać bez możliwości edycji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.