Nie jeden... ale dwa konkursy!

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj w vortalu dobreprogramy rozpoczyna się atrakcyjny konkurs z nagrodami. W zasadzie nie jeden konkurs ale dwa konkursy! Chcemy aby każdy nasz Czytelnik miał szansę na wygraną toteż przygotowaliśmy konkursy dla wszystkich. Łączna pula nagród w obu konkursach to programy o wartości ponad 5000 zł!

Pierwszy z konkursów - I Ty możesz zostać redaktorem! - jest przeznaczony dla Czytelników vortalu, którzy czują się na siłach oraz mają ochotę podzielić się swoją wiedzą z innymi. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 15 października b.r. przesłać na adres redakcji, napisany przez siebie artykuł związany z tematyką vortalu. Warto spróbować sił, a nagroda będzie tuż, tuż. Wszyscy autorzy opublikowanych w vortalu artykułów zostaną nagrodzeni programami AntiVirenKit 2004 Professional (o wartości 153 zł). Na autorów trzech najlepszych czekać będą dodatkowo programy TopSecret Next Generation (o wartości 244 zł).

Zapraszamy również do wzięcia udziału w drugim konkursie - Spróbuj szczęścia!. Ten konkurs przeznaczony jest dla wszystkich Czytelników vortalu. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na trzy proste pytania aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Pula nagród to programy antywirusowe AntiVirenKit 2004 Professional, Norman Virus Control, Norton AntiVirus 2003 Professional; przeglądarki graficzne FotoOffice 2; programy KoktajlBar oraz pakiet do nagrywania płyt Nero. Warto spróbować szczęścia, to nic nie kosztuje, a nagrody czekają na nowych właścicieli :-) Konkurs Spróbuj szczęścia! trwa również do 15 października b.r.

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie konkursowej. Nam pozostaje tylko życzyć szczęścia wszystkim uczestnikom :-)

© dobreprogramy
s