Nie lada gratka dla miłośników robali — zapłać ile chcesz za gry Worms i inne

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach znanej inicjatywy Humble Bundle, po raz kolejny pojawiła się ciekawa paczka z grami za grosze, które to tytuły niejeden starszy komputerowiec z rozrzewnieniem wspomni. W ramach nowej tygodniowej akcji do nabycia jest zestaw z najciekawszymi produkcjami wypuszczonymi w świat przez studio Team17. Pośród nich znajdziecie pozycje z uzbrojonymi po zęby robalami, skocznymi żabami czy nieudolnymi owcami.

Oczywiście pierwsze skrzypce grają tutaj gry z serii Worms. Już za dolara można stać się posiadaczem pierwowzoru, Worms Armageddon, Worms Ultimate Mayhem Deluxe Edition, Worms Blast, Worms Pinball oraz Worms Crazy Golf, a do tego dochodzi tak niezapomniany Superfrog w wydaniu HD, jak też nowa trylogia Alien Breed. Decydując się na większe wpłaty, nabywca odblokowuje sobie kolejne bardzo ciekawe projekty.

6 dolarów gwarantuje dodatkowo Worms Revolution w wydaniu Gold, Worms Reloaded GOTY Edition, sympatyczną grę imprezową dla 4 osób Overruled!, a także specjalnie skromne w temacie oprawy Light, czyli coś dla fanów skradanek. 15 dolarów uzupełni zestaw o Flockers, nową markę Team17 (czerpiącą inspirację w klasycznych Lemingów, ale zamieniającą ich na owce), plus aż 4 kopie Worms Clan Wars. Gdybyśmy wszystkie te propozycje mieli nabyć w normalny sposób, z portfela zniknęłoby prawie 270 dolarów.

Wszystkie gry kupujemy w formie klucza do wykorzystania na Steam (tylko Worms Reloaded GOTY Edition zawiera dodatkowo Worms 2: Armageddon na Androida), do niektórych dodawana jest również ścieżka dźwiękowa. Wpłaty rozdzielane są między Humble Bundle, Team17, a także organizacje charytatywne GamesAid i WaterAid. Standardowo zakupu dokonać można też w formie prezentu dla kogoś, a z czasem zapewne zestaw poszerzony zostanie o kolejne tytuły. Warto przy okazji zwrócić uwagę na akcję na stronie głównej inicjatywy, bo tam do dostania są obecnie w paczce między innymi przygodówka Tesla Effect, wyścigi GRID 2 czy Saints Row IV.

© dobreprogramy
s