Nie ma jak muchą być ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Czy ktoś z Was kiedykolwiek zastanawiał się nad tym jaki stan emocjonalny towarzyszy... musze ściganej przez oprawcę z narzędziem zbrodni w ręku? Jeśli dotąd podobne myśli nie zaprzątały Waszych głów, to chociaż na chwilę proponuję wczuć się w rolę głodnego, próbującego posilić się insekta, nad którym wisi wizja buta i łapki na muchy:).

Tych wszystkich ekstremalnych doświadczeń jest w stanie dostarczyć Wam gra The Fly czyli nasza co tygodniowa propozycja rozrywki na weekend.

The Fly przedstawia żywot pewnego insekta, który z narażeniem życia usiłuje wejść w posiadanie tego, co na stole pozostawił gospodarz. Wbrew pozorom cała akcja okazuje się prawdziwą walką wymagającą największych poświęceń, gdyż gospodarz nie przejawia wyraźnej sympatii do namolnych insektów. Zdobyte musze "trofea" trafiaja w końcu na licytację, której dokonują sympatyczne karaczany :-)

Co potrafi zrobić nasz mały bohater z uzyskaną gotówką, łatwo można sie przekonać grając w The Fly. Dzięki dopracowanej scieżce dźwiękowej, perfekcyjnej grafice oraz wielu opcjom towarzyszącym grze, nikomu nie znudzi się ona szybko.

Grę The Fly można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

Zapraszamy zo zabawy.

© dobreprogramy
s