r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nie możesz doczekać się meczu na Euro? Poćwicz podbicia z Messengerem

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Nie tylko piłkarze próbują ugrać na trwającym we Francji Euro 2016. Wydarzenie, którym żyją miliony fanów piłki jest także łakomym kąskiem dla IT, szczególnie zaś dla mediów społecznościowych, które nie omieszkują wykorzystywać konsolidującego charakteru podobnych świąt sportu. Dzięki temu do Messengera trafiła właśnie nowa minigra, dzięki której umilić będzie sobie można oczekiwanie na kolejne zmagania.

Gra jest dostępna tylko w mobilnych aplikacjach Messengera. Aby rozpocząć, wystarczy wybrać z menu emoji przedstawiające piłkę i wysłać ją do znajomego. W ten sposób możliwe będzie rozpoczęcie konkurowania w prostej gierce, w której celem jest podbicie wirtualnej piłki największą liczbę razy. Przypominamy, że podobne zawody można także przeprowadzić z wykorzystaniem tradycyjnej piłki na świeżym powietrzu.

Po jednokrotnym pacnięciu w piłkę gra się rozpoczyna, a szmacianka odskakuje w dość nieprzewidywalnym kierunku, przez co kolejne pacnięcia odpowiadające podbiciom nie należą do najłatwiejszych. Po każdej próbie w informacja o uzyskany wyniku i rekordzie zostanie wyświetlona w oknie konwersacji.

Przypominamy również, szczególnie fanom koszykówki, że w podobny sposób – dzięki przesłaniu emoji z piłką do kosza – można przeprowadzić w Messengerze konkursów rzutów. Najnowsze wersje aplikacji znajdziecie w naszej bazie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.