r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nie tylko Polacy poczekają na Xboksa One — Microsoft rewiduje plany premiery sprzętu

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Polski nie było na liście 21 krajów, w których Xbox One miał zadebiutować w listopadzie, ale nie tylko my pomarudzimy bardziej na opóźnioną premierę sprzętu — Microsoft sobie wszystko przeliczył, przeanalizował swoje możliwości i firmie wyszło na to, że to też za dużo. Ostatecznie, jeśli wszystko pójdzie dobrze to konsola pod koniec roku pojawi się na zaledwie 13 rynkach. Czy Steve Ballmer i spółka wierzą, że to szczęśliwa liczba?

Z początkowych założeń wyleciały Holandia, Szwajcaria, Rosja, Szwecja, Norwegia, Belgia, Finlandia, a także Dania, a zostały Austria, Australia, Brazylia, Stany Zjednoczone, Kanada, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Meksyk, Hiszpania plus Nowa Zelandia. Wytłumaczenie takiego stanu rzeczy mamy standardowe: dużo jest roboty z tłumaczeniami, w tym komendami dla Kinecta, a także trwają rozmowy z dostawcami treści w poszczególnych państwach, by było co oglądać na starcie. Gracze z pomijanych krajów, którzy złożyli już zamówienie przedpremierowe na konsolę, mają przy jej debiucie gdzieś w 2014 roku otrzymać w ramach rekompensaty darmową grę.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.