Nie tylko freeware i shareware...

Strona główna Aktualności

O autorze

Zgodnie z ideą naszego vortalu pragniemy prezentować nie tylko programy darmowe czy te za "symboliczną opłatą" ale także godne uwagi programy komercyjne.

Faktem jest, że oprogramowanie czysto komercyjne wymaga wydania kilkuset lub kilku tysięcy złotych. Jednak jeżeli wziąć pod uwagę zastosowania profesjonalne (biznesowe) to często oprócz ceny programu brane są tu pod uwagę także inne atuty takie jak: stabilność, pomoc techniczna, podręczniki, możliwość wdrożenia (to zwłaszcza przy programach do księgowości i handlowych), kompatybilność itp. To wszystko składa się na ogólną wartość programu dla firmy. Te czynniki są często równie istotne jak cena bowiem nawet chwilowy przestój spowodowany awarią oprogramowania może przynieść większe straty niż kwota na nim zaoszczędzona... Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że w warunkach domowych mało kto pokusi się o zakup np. Adobe Photoshop za blisko 4000zł ;-)

Chcielibyśmy jednak zarówno firmom jak i osobom prywatnym umożliwić dokonanie świadomego wyboru i poznanie tych z programów komercyjnych, których producencji często (choć nie każdy o tym wie) udostępniają wersje testowe. Obok istniejących już w vortalu testowych wersji programów firm np. Adobe, Symantec, MKS oraz linkach do zamówień takich wersji przy opisach MS Office XP Professional PL (!), CDN OPT!MA i InsERT Subiekt / Rachmistrz / Rewizor dzisiaj prezentujemy kolejny program - CorelDRAW 11. Zapraszamy do sprawdzenia jego możliwości!

© dobreprogramy
s