r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nie zawsze najnowsze znaczy najlepsze

Strona główna Aktualności

O autorze

Wielu może zdziwić, że dziś na liście nowo dodanych programów znalazł się komunikator Gadu-Gadu w wersji 6.1.158. Nie jest to jednak pomyłka. Choć już możemy cieszyć się z wersji 7.0.20 to jednak zapotrzebowanie na poprzednią wersję jest jak się okazuje nadal spore. Wielu Czytelników prosiło nas o umieszczenie "starego" GG, a w końcu Czytelnik nasz Pan :-)

Miłośnicy Gadu-Gadu po ukazaniu się nowej, siódmej wersji komunikatora hurtowo instalowali świeżutką propozycję. Nie wszyscy jednak są nią usatysfkacjonowani. Niewątpliwie główną wadą siódemki jest jej powolne działanie. Nie każdy korzysta z wideo rozmów, nie wszyscy również czują potrzebę korzystania z bogatszej bazy emotikonek. Właśnie dla wszystkich, którzy cenili sobie dawne GG za jego prostotę i szybkość działania postanowiliśmy umieścić ostatnią, poprzedzającą siódemkę, wersję Gadu-Gadu.

Wszystkich miłośników Gadu-Gadu w wersji 6.1.158 zapraszamy do pobierania w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory Internetowe

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.