Niebezpieczne bąbelki

Strona główna Aktualności

O autorze

Latające prehistoryczne gady, węże, czarne charaktery, stada dzikich stworów, dziecko oraz mydlane bąbelki; co to wszystko ma ze sobą wspólnego? Można się o tym łatwo przekonać grając w Gormless Bubbling, grę którą przygotowaliśmy dla naszych czytelnków na zbliżający się weekend.

Gormless Bubbling jest zabawną kontynuacją słynnej w swoim czasie platformówki Bubble Bobble, gdzie dwa sympatyczne smoki zmagały się z niezliczoną ilością przeciwników i dzielnie stawiały czoło przeróżnym przeciwnościom losu. Ale to już było i... teraz najwyższy czas, aby podjąć wyzwanie sprzed lat i "zabąblować" wszystkich, którzy opowiadają się przeciwko nam;)

Do zaliczenia jest ponad 50 układów, a prawdziwa zabawa zaczyna po opuszczeniu 15 komnaty. Opcje gry umożliwiają zabawę dwóm graczom jednocześnie, co stwarza niewątpliwie dużo większe możliwości szybszego dotarcia do celu i zakończenia wszystkich etapów, a dodatkowo wyzwala większą chęć rywalizacji. Gra na pozór lekka, łatwa i nietrudna do przejścia, ale czy tak jest w rzeczywistości? Każdy kolejny układ stawia przed graczem nowe wyzwania, a momentami sama sprawność i refleks nie wystarczają. Trzeba niejednokrotnie mocno popracować głową, by oszukać przeciwników...

Grę Gormless Bubbling można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe.

© dobreprogramy
s