r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nielegalne oprogramowanie za 200 tys. złotych

Strona główna Aktualności

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu ujawnili i zabezpieczyli nielegalne oprogramowanie w jednej z polskich firm budowlanych z kapitałem zagranicznym.

15 lutego 2006 roku funkcjonariusze z Wrocławia wspólnie z policjantami KP Wrocław Fabryczna, KMP Piotrków Trybunalski, KPP w Bełchatowie oraz ze specjalistami ds. ochrony praw autorskich z Gdańska dokonali przeszukania pomieszczeń należących do firmy budowlanej. W jednym czasie policjanci weszli do firm w trzech różnych miejscach w kraju: dwóch zakładów produkcyjnych w Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie oraz do siedziby we Wrocławiu.

W trakcie przeszukania ujawniono i zabezpieczono 2 laptopy, 6 twardych dysków oraz kilkanaście płyt z nielegalnie zwielokrotnionym komercyjnym programem komputerowym tj. oprogramowanie graficzne, oprogramowanie do obsługi biura oraz mapy. Ponadto policjanci zabezpieczyli mienie w kwocie 10.000 złotych w gotówce na poczet przyszłych kar i grzywien. Wstępnie oszacowana wartość oprogramowania wynosi nie mniej niż 200.000 złotych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.