Niemiecki dla początkujących: LinDuo HD Niemiecki dla początkujących: LinDuo HD 5.13.1

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne języki obce
Pobierz program
lub zeskanuj:

Niemiecki dla początkujących: LinDuo HD to świetna aplikacja mobilna dla Androida, która pozwala w łatwy i wygodny sposób przyswajać nowe słownictwo w języku niemieckim. Kierowana jest ona do użytkowników w różnym wieku i różnym stopniu znajomości wspomnianego języka, a także stanowi idealny przykład połączenia nauki poprzez zabawę.

Dla kogo ta aplikacja i jak wygląda nauka?

Jak już zostało wspomniane, Niemiecki dla początkujących: LinDuo HD to ciekawa pomoc dydaktyczna zarówno dla najmłodszych, jak również starszych użytkowników znających już podstawy języka niemieckiego. Pozwala ona poznawać kolejne angielskie słowa od samych podstaw, jak również posłużyć może jako narzędzie do szlifowania i poznawania kolejnych wyrazów.

Nauka z opisywaną aplikacją jest bardzo przyjemna. Poza przyjaznym interfejsem, dopracowanymi ilustracjami dla każdego słowa oferuje ona również nagrania audio z jego wymową przez native speakera. Niemiecki dla początkujących: LinDuo HD to 116 lekcji tematycznych, w trakcie których poprzez proste quizy możemy poznać przeszło 1650 słów. Lekcje podzielone zostały ze względu na poziom trudności, a po ukończeniu pewnej ich partii program proponuje test nabytej wiedzy. Co ciekawe, na ukończenie każdej z lekcji potrzebować będziemy nie więcej niż minutę.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • ciekawa aplikacja do nauki słówek w języku niemieckim
  • 1650 słów do opanowania w 116 minutowych lekcjach
  • różny poziom trudności
  • testy sprawdzające wiedzę użytkownika
  • statystyki postępów w nauce
  • do każdego słowa ilustracja i nagranie native speakera

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!