r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nieoficjalna poprawka dla Windows 2000

Strona główna Aktualności

O autorze

Ze względu na brak bezpłatnego wsparcia dla Windows 2000 opracowano nieoficjalną poprawkę dla tego systemu rozwiązującą problem z nowymi datami zmiany czasu w Stanach Zjednoczonych.

Z oferty rozszerzonego wsparcia korzystają zwykle tylko duże firmy, poprawka opracowana przez Microsoft dotarła więc tylko do stosunkowo wąskiego grona. Większość użytkowników musiała radzić sobie sama. Na szczęście serwis IntelliAdmin napisał i udostępnił własną poprawkę. Nie było to trudne, bo konieczna okazała się jedynie edycja rejestru a nie modyfikacja systemowych plików wykonywalnych. Poprawka działa nie tylko na Windows 2000 ale także na Windows NT i tych nowszych Windowsach, dla których oficjalna poprawka jest ogólnie dostępna.

Wypuszczona poprawka może się wydawać nieistotna, szczególnie, że dotyczy tylko USA. Z drugiej jednak strony może być zapowiedzią kolejnych poprawek, które będą tworzone przez użytkowników lub społeczności i pomogą osobom korzystającym z oprogramowania, którego Microsoft już nie wspiera.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.