r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Niepewny los Auroksa

Strona główna Aktualności

Na początku listopada pojawiły się nieoficjalne informacje o zawieszeniu projektu Aurox. Dopiero teraz producent wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

W rozesłanym w piątek newsletterze poinformowano, że firma Aurox nie jest w stanie kontynuować pracę nad projektem i jest otwarta na propozycje współpracy w tej kwestii. Niestety, nie dowiedzieliśmy się nic na temat przyczyn tej sytuacji, ani tego, w jaki sposób producent zamierza rozwiązać problem wsparcia dla dotychczasowych użytkowników.

Przy okazji poinformowano, że wraz z zawieszeniem projektu zakończono akcję wysyłania darmowych płyt z tym systemem do polskich szkół. Aktualnie czekamy na pewne informacje o projekcie, który przejmie schedę po Auroksie i zapewni jego dalszy rozwój.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.