Nieruchomości Nieruchomości 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja serwisu Nieruchomosci-online.pl. Przeznaczona jest dla osób które chcą kupić, bądź też wynająć mieszkanie. Dzięki rozbudowanym filtrom pomagają w łatwiejszym odnalezieniu interesujących nas ofert.

Przygodę z programem rozpoczynamy od określenia czy chcemy mieszkanie kupić czy też wynająć. Następnym krokiem jest wybór jakiego typu obiekt nas interesuje (mieszkanie, dom, działka itp.) oraz miasto i dzielnica, które nas interesują. Otrzymaną listę wyników możemy sortować dodatkowymi filtrami takimi jak cena czy też metry.

Oferty są zazwyczaj bardzo szczegółowe, poza skrótem najważniejszych informacji zawierają opis szczegółowy, lokalizację, zdjęcia, dane kontaktowe, a nawet miejsce na notatki. Pomocne mogą być także etykiety przygotowane przez autorów. Dzięki nim w łatwy sposób oznaczymy oferty z omówionym spotkaniem, odwiedzone, ulubione itp. Pod względem dostępnych narzędzi Nieruchomości prezentują się naprawdę okazale.

Interfejs programu stara się wpasować w stylistykę modern i wychodzi mu to bardzo dobrze. Co ważne aplikacja nie tylko działa szybko, ale też wygląda dobrze na większych ekranach. Dostępna jest za darmo i nie wymaga posiadania konta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!