r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nieruchomosci-online.pl 1.1.3

Strona główna iOS Zakupy Serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe

Oficjalna aplikacja serwisu Nieruchomosci-online.pl. Przeznaczona jest dla osób które chcą kupić, bądź też wynająć mieszkanie. Dzięki rozbudowanym filtrom pomagają w łatwiejszym odnalezieniu interesujących nas ofert.

Przygodę z programem rozpoczynamy od określenia czy chcemy mieszkanie kupić czy też wynająć. Następnym krokiem jest wybór jakiego typu obiekt nas interesuje (mieszkanie, dom, działka itp.) oraz miasto i dzielnica, które nas interesują. Otrzymaną listę wyników możemy sortować dodatkowymi filtrami takimi jak cena czy też metry.

r   e   k   l   a   m   a

Oferty są zazwyczaj bardzo szczegółowe, poza skrótem najważniejszych informacji zawierają opis szczegółowy, lokalizację, zdjęcia, dane kontaktowe, a nawet miejsce na notatki. Pomocne mogą być także etykiety przygotowane przez autorów. Dzięki nim w łatwy sposób oznaczymy oferty z omówionym spotkaniem, odwiedzone, ulubione itp. Pod względem dostępnych narzędzi Nieruchomości prezentują się naprawdę okazale.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w odświeżony styl iOS 7.0. Co ważne aplikacja nie tylko działa szybko, ale też wygląda dobrze na większych ekranach. Dostępna jest za darmo i nie wymaga posiadania konta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.