Niezbędnik użytkownika Mac OS X - najpotrzebniejsze programy na Maka

Strona główna Aktualności

O autorze

Zmieniając peceta na Maka może pojawić i zapewne często pojawia się pytanie - czy będę mógł korzystać z takich samych programów? Z takich samych - nie, ale istnieje wiele ciekawych zamienników i aplikacji podobnych do tych, z których korzystaliśmy w systemie Windows. Nie jest też prawdą, że dla Mac OS X czy Linuksa jest mało programów. Wręcz przeciwnie, nierzadko przesiadka na Maka wiąże się z miłym zaskoczeniem - to aż tyle tego jest?

Proponujemy listę najbardziej niezbędnych aplikacji, bez których żaden właściciel komputera z Mac OS X nie może się obejść. Większość programów, które prezentujemy dostępnych jest na licencji darmowej. Obok nielicznych płatnych zamieszczamy informację na temat ich zamienników. Czasami warto poszukać w Internecie wolnego oprogramowania, niż płacić często duże pieniądze za program, z którego będziemy korzystać raz na miesiąc.

Zapraszamy do lektury artykułu Niezbędnik użytkownika Mac OS X - najpotrzebniejsze programy na Maka opublikowanego na łamach naszego vortalu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych