r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Niezłe wyniki Binga po pierwszym miesiącu

Strona główna Aktualności

Po pierwszych, przejściowych sukcesach i brutalnym powrocie do rzeczywistości kariera Binga stała pod znakiem zapytania. Teraz po pierwszym pełnym miesiącu można powiedzieć, że powoli, ale pewnie pnie się do góry. Pytanie brzmi tylko, czy to znów tylko chwilowa anomalia, czy też stały trend?

Według badań StatCounter w czerwcu nowa wyszukiwarka Microsoftu Bing.com zanotowała udział w amerykańskim rynku na poziomie 8,23%, więcej o 1 punkt procentowy w porównaniu do poprzedniego miesiąca i o 1,5 p.p. w porównaniu do kwietnia. Wtedy Microsoft oferował jeszcze wyszukiwanie przy pomocy Windows Live Search. Tygodniowe wyniki Binga również mogą być dla firmy z Redmond zadowalające - w szczytowej formie pomiędzy 1 a 7 czerwca Bing notował ponad 9%, a w ostatnim tygodniu czerwca tylko nieco mniej, bo 8,45%.

Dla porządku dodajmy jeszcze, że pierwsze miejsce w czerwcu standardowo przypadło wyszukiwarce Google, która zanotowała udział w rynku na poziomie 78,48% - jest to niewielki spadek o 0,24 p.p. w porównaniu z majem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.