reklama

Nieznany Numer 1.5

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nieznany Numer jak sama nazwa wskazuje pomaga w identyfikacji nieznanych numerów. Aplikacja bazuje na danych z serwisu o tej samej nazwie. Pozwala identyfikować dzwoniącego zarówno na żywo jak i ręcznie przeszukując bazę informacji.

To właśnie wyszukiwarkę ujrzymy zaraz po uruchomieniu programu. Numer możemy wprowadzić ręcznie, bądź też skorzystać z historii połączeń, kontaktów oraz wiadomości. Nieznany Numer przedstawi nam takie dane jak liczba komentarzy, liczba wyszukań, koszt SMS (w przypadku numerów premium SMS), ostatnie sprawdzanie czy też komentarze. Z tego poziomu możemy sami dodać komentarz, bądź też udostępnić informacje za pomocą menu udostępniania.

Kolejna zakładka prezentuje ostatnio dodane numery wraz ze skróconą informacją. Następnie możemy przypomnieć sobie jakie numery wyszukiwaliśmy oraz przejrzeć SMS Premium. Aplikacja pozwala również na dodawanie nowych zgłoszeń oraz komentowanie już dostępnych. W wersji premium otrzymujemy dodatkowo możliwość identyfikacji dzwoniącego w czasie rzeczywistym. Z poziomu ustawień możemy określić czy ma to dotyczyć tylko nowych numerów, czy też wszystkich.

Ważny aspektem tego typu programów jest baza danych oraz jej aktualizacja. Dzięki prężnej społeczności Nieznany Numer oraz aplikacji na systemy Windows Phone i Android element ten wypada bardzo dobrze. Aplikacja w podstawowej wersji dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.03.2018 18:30

Jeśli chcesz sprawdzić kto dzwonił zupełnie za darmo to skorzystaj z serwisu https://infonumer.pl gdzie nie musisz się rejestrować a sprawdzanie numerów jest na prawdę bezpłatne

KsaweryUnagi   1 #1 06.12.2017 16:08

Ja na przykład, zawsze gdy dzwoni do mnie nieznany numer to go szybko wpisuję w Google i znajduję informację na serwisach typu https://www.ktoto.info bo obecnie społeczność tego typu serwisów jest bardzo aktywna a w bazie znajduje się sporo numerów

reklama