Niezwykła transmisja :)

Strona główna Aktualności

O autorze

Wielkanoc to Święta, które bardzo mocno kojarzą się również z jajkami i...kurą? Chello Broadband, który jest dostawcą szerokopasmowego Internetu w sieci UPC Telewizja Kablowa, zapoczątkował drugą edycję transmisji na żywo wysiadywania jaj przez kwokę :)

Jest to niezwykle oryginalny pomysł i według mnie bardzo sympatyczny. Czyżby zwierzęcy Big Brother?... Wszystko ruszyło 3 kwietnia i trwać będzie przez dwa tygodnie. Dwie kamery przez całą dobę będą transmitować wysiadywanie jajek przez kurę, wykluwanie się piskląt i pierwsze dni ich życia. Jak twierdzą organizatorzy w całej akcji najbardziej niezwykłym momentem będzie wykluwanie się piskląt.

Transmisja całego wydarzenia jest dostępna na stronie chello.pl Do wyboru mamy link z transmisją szerokopasmową, która pozwala oglądać kurę w całej jej okazałości oraz transmisję przystosowaną do możliwości modemów. Dużą atrakcją jest fakt, iż Internauta będzie mógł obejrzeć kurnik i kurę w taki sposób, jak gdyby znajdował się w jego wnętrzu. Jak się możemy dowiedzieć kura występująca w całej "uroczystości" ma spore doświadczenie w wysiadywaniu jaj. Jednakże głównej bohaterki organizatorzy poszukiwali przez dłuższy czas, gdyż wiosna tego roku nie należy do najcieplejszych a więc opóźnione są instynkty macierzyńskie ptaków.

Specjalnie dla kury Chello zbudowano kurnik z internetowym studiem filmowym. W studiu kura ma zapewnione wszelkie wygody. Jest odpowiednia temperatura dla bohaterki, wybieg, pożywienie. Kura ta jest kurą niezwykłą, gdyż nazywana jest kurą jedwabistą. Pióra budową przypominają puch, mają ciemną skórę, duży czub oraz pięciopalczaste stopy.

© dobreprogramy
s