Nike+ Running Nike+ Running

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja firmy Nike wpierająca biegaczy. Dzięki wbudowanym w smartfon urządzeniom takim jak GPS czy też żyroskop, pozwala mierzyć przebytą trasę, obliczać spalone kalorie oraz realizować plany treningowe.

Aby móc skorzystać z aplikacji Nike+ Running niezbędne jest posiadanie konta w serwisie Nike+. Możemy je założyć za pomocą naszych danych z Facebooka. Aplikacja skupia się na bieganiu i dopingowaniu naszej aktywności. Poza standardowym pomiarem wyników, możliwości ich zapisani i udostępniania dla znajomych oferuje kilka drobnych dodatków motywujących.

Jednym z nich są wiwaty od naszych znajomych, za każdym razem gdy ktoś skomentuje, bądź też da lajka dla naszej obecnej aktywności. Tego typu smaczków jest więcej. Dopingująco działa także muzyka oraz komentarze od innych sportowców. Aspekt społecznościowy odgrywa ważną rolę w Nike+ Running.

Dodatkową pomocą są też programy treningowe ukryte pod opcją Coach. Dzięki zróżnicowanym poziomom trudności pozwolą wkroczyć w świat biegania, bądź też przełamać kolejne bariery. A to wszystko dostępne za darmo. Szkoda tylko że aplikacja nie jest dostosowana do najnowszego UI iOS czyli 7.0.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!