r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nike nadaje nowy sens graniu w biegu

Strona główna Aktualności

Firma Nike kojarzona jest nie tylko jako producent odzieży sportowej, ale również z produktów z serii Nike+, które pomagają śledzić nasze postępy podczas ćwiczeń — motywując przy okazji dosyć mocno do treningów zdobywaniem punktów NikeFuel podczas wysiłku. Gracze raczej niewiele się ruszają (może ewentualnie z konsolą przenośną), ale i dla nich przygotowano „marchewkę na kiju”. Dostaną do wypełnienia misje, porywalizują też z innymi.

Do zabawy nie będzie potrzebny najnowszy sprzęt od Nike, bo wystarczy jedna z aplikacji mobilnych na smartfonie, w której zalogujemy się do naszego konta Nike+. Wskażemy, na czym gramy, wybierzemy interesujące nas zadanie, poziom jego trudności (od niego zależy, ile punktów NikeFuel będzie do „zmęczenia”), po czym wystartuje odliczanie czasu do końca misji i nie pozostanie nic innego, jak ruszyć w teren. Czy prawdziwe granie w biegu się przyjmie? Nike nic nie ryzykuje, a może zyskać większe zainteresowanie opracowanym dawno temu systemem. Szczególnie, że zabawę wspierają znane nazwiska — Calvin Johnson, Alex Morgan czy Neymar Jr.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.