Nike: odzież i obuwie Nike: odzież i obuwie

Strona główna Android Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nike to oficjalna aplikacja doskonale znanej firmy, dzięki której możemy łatwo i szybko kupować wybrane produkty z oferty Nike.

Całość została zrealizowana w formie sklepu internetowego oferującego dostęp do butów, odzieży i rozmaitych gadżetów zaprojektowanych z myślą o osobach uprawiających rozmaite dyscypliny sportowe, takie jak np.: bieganie, piłka nożna, koszykówka, jazda na deskorolce, golf czy baseball. Warto wspomnieć, że wysyłka każdego produktu jest darmowa.

Nike pozwala na utworzenie profilu użytkownika, co sprawia, że możemy na bieżąco kontrolować status danego zamówienia, a także sprawdzać historię transakcji. Ponadto istnieje opcja zwrotu towaru bez konieczności okazania paragonu.

To jednak nie wszystko, bowiem z aplikacji Nike warto skorzystać również po to, by zapoznać się z aktualnie obowiązującymi trendami i dowiedzieć się, jakie produkty są polecane przez specjalistów w danej dziedzinie. Oprócz tego udostępniono również porady eksportów, czyli znanych sportowców, trenerów personalnych i trenerów profesjonalnych zawodników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!