r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nimbus

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Niekiedy gry skłaniają do przemyśleń, poza tym, że zapewniają nam niezłą rozrywkę. Bezpłatny projekt Nimbus również należy do tego zacnego grona. U podstaw, mamy do czynienia z nowoczesną platformówką z elementami logicznymi, ale w tle przewija się problem wojny, a także odpowiedzialności za to, iż przyłożyło się do niej rękę. Główny bohater jest bowiem twórcą tytułowej latającej fortecy, siejącej teraz zniszczenie.

Galeria programu

Rozgrywka utrzymana jest w klimacie tak zwanego steampunka, czyli mamy napędzane parą mechanizmy i ogromne koła zębate. Wcielamy się w naukowca Griffa Zochrana, którego to postępy w dziedzinie techniki dały początek niszczycielskiej podniebnej machinie. Kiedy rusza go sumienie, trafia na pokład Nimbusa, aby go sabotować. O wadze jego misji przypomina stale licznik ofiar zabitych przez zrzucane bomby...

Gracz musi wykazać się nie lada zwinnością przy przeskakiwaniu z jednej platformy na drugą, a także ostrożnością. Do tego wypada dołożyć zmyślność, bo czasem trzeba pokombinować, jak przejść dalej. Na obiekty lub elementy scenografii możemy wpływać za sprawą podręcznego wyposażenia profesora. W ten sposób zmienimy kierunek poruszania się zębatek czy zniszczymy systemy statku, by powstrzymać masakrę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.