Ninja SMS v2.2.2_20141231f

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Wiadomości SMS i MMS
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ninja SMS to jak sama nazwa wskazuje, alternatywna aplikacja do obsługi krótkich wiadomości tekstowych SMS, a także wiadomości multimedialnych MMS. To co wyróżnia ją spośród wielu aplikacji tego typu to wyświetlanie wiadomości w formie dymków dialogowych (pop-upów) na wzór aplikacji Messenger, komunikatora stworzonego przez serwis Facebook. Poza tym aplikacja pozwala na wybranie dosyć dużej liczby ustawień.

Od razu po zainstalowaniu użytkownik zobaczy w Ninja SMS wszystkie swoje dotychczasowe wiadomości. Aplikacja sugeruje także wybranie jej jako domyślnej zajmującej się SMSami i MMSami. Ekran główny przedstawia w zależności od zakładki najczęściej wybierane kontakty na podstawie ilości wiadomości do nich, lub też listę wiadomości posortowaną według daty otrzymania. Wszystkie wiadomości są wyświetlane w formie popupów, które użytkownik może w znacznym zakresie spersonalizować. Możliwy jest wybór stylu spośród kilku dostępnych (np. Holo, czerwony, zielony), zmiana wyglądu kształtu głowy rozmówcy, poziomu przezroczystości, a także kroju i rozmiaru czcionki stosowanej do wyświetlania treści wiadomości.

Ninja SMS to nie tylko wygląd w formie dymków, ale także dodatkowe ustawienia. Dla SMSów możemy włączyć raporty dostarczania, a także automatyczną zamianę polskich znaków na ASCII w celu pisania dłuższych wiadomości. Również MMSy mogą mieć włączone raporty dostarczania, a oprócz tego ustawienia APN. Aplikacja pozwala także na integrację z systemem powiadomień dostępnym w Light Flow.

Aplikacja jest dostępna w wersji darmowej, bez reklam i posiadającej język polski. Na potrzeby wyświetlania na pulpicie udostępnia widgety przypisane do poszczególnych kontaktów. Możliwe jest także wykupienie dodatkowych opcji płatnych: nowych czcionek, stylów wyświetlania nadawcy, a także opcji bezpiecznego przechowywania i przywracania kopii wszystkich znajdujących się na urządzeniu wiadomości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!