Ninja and Zombies Ninja and Zombies

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nieumarli samurajowie napadli nasz kraj, jako dzielny wojownik klanu ninja musisz zwalczyć plagę. (tu wstaw swoje imię) ruszaj do boju i nie zawiedź przodków!!!

Ninja and Zombies to prosta, acz przyjemna gra z pogranicza zręcznościówki i hack & slash, której cel da się sprowadzić do jednego zdania: idź w prawo i wykończ wszystkich wrogów. Zwycięstwo może jednak zależeć nie tylko od siły naszej postaci, ale także jego umiejętności przywódczych i zdolności strategicznego planowania.

Postać, w którą wciela się gracz, posiada pewne atrybuty, które możemy rozwijać z każdym zdobytym wraz z doświadczeniem poziomem — zupełnie jak ma to miejsce w grach RPG. W miarę rozwoju zyskujemy także dostęp do coraz lepszego wyposażenia oraz Mocy Ninja. Zdolności te pozwalają na likwidację coraz większych liczb przeciwników w coraz bardziej efektowny i wymyślny sposób.

Zdolności strategiczne gracz sprawdzić może po najęciu maksymalnie ośmiu pomocników. Ich zdolności również można rozwijać w czasie gry, w miarę zdobywania doświadczenia.

Podczas misji, których jest w całej grze 40, zawsze mamy mamy podaną liczbę zombie do pokonania. Samurajów, którzy powstali z martwych, jest w sumie 30 rodzajów, więc nie wiemy na jak silnych przeciwników trafi nasz ninja. Czasem jest to zombie boss, pokonanie którego wymaga czegoś więcej…

Zajmujemy się w tym czasie jednoczesną obroną bramy tori, do której rzeczone zombie starają się dotrzeć, aby poszerzyć swoje szeregi. NvZ to gra z przyzwoitą oprawą graficzną, która niektórym może się wydawać zbyt monotonna. Rozwój, walka, rozwój… jest jednak obowiązkową pozycją w kolekcji miłośników siekania nieumarłych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!