r   e   k   l   a   m   a
reklama

Nintendo SNES mini – współczesna wersja konsoli na Gwiazdkę 2017

Strona główna Aktualności

O autorze

Fani sprzętu Nintendo, którzy niedawno mogli poczuć się zawiedzeni po informacji o zaprzestaniu produkcji konsoli NES mini, mogą mieć powód do radości. Jak wynika z doniesień, firma pracuje właśnie nad kolejnym urządzeniem Nintendo Classic Mini, Super Nintendo Entertainment System, lub prościej: współczesnej wersji konsoli SNES mini, której premiera miałaby nastąpić w okresie świątecznym, w grudniu bieżącego roku.

Ponieważ liczyć można na obsługę dużo większej liczby ciekawszych gier, niż w przypadku NES-a, o zainteresowanie produktem nie trzeba się będzie zapewne martwić, co powinno stanowić istotną wskazówkę dla producenta. To ważne, ponieważ w przypadku poprzedniej konsoli zainteresowanie przerosło oczekiwania, co skutkowało szybkim znikaniem produktu z magazynów.

Wśród gier, w jakie będzie można zagrać na konsoli SNES, spodziewać się można między innymi: Super Metroid, Super Mario Kart, Super Mario World, Earthbound, Star Fox, Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars, Square's Chrono Trigger oraz Secret of Mana.

Najprawdopodobniej, podobnie jak w przypadku poprzedniej konsoli, również w tym wypadku Nintendo zdecyduje się na stworzenie zestawu gotowego do grania, włącznie z preinstalowanymi grami. Jeśli doniesienia okażą się słuszne, fani retrogrania mogą już szykować list do Mikołaja.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem