r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nintendo otwiera się na gry z nurtu Indie, ujawnia też daty premier przyszłych hitów

Strona główna AktualnościROZRYWKA

WiiU cierpi trochę na brak gier, ale za moment to się zmieni. Nie tylko do końca roku pojawią się na konsolę prawdziwe sklepowe hity, lecz również masa produkcji pochodzących od niezależnych twórców. W niedługim czasie z cyfrowego eShopu będzie można pobrać przynajmniej 18 interesujących projektów. Wśród nich jest Giana Sisters: Twisted Dreams, Knytt Underground, Ittle Dew, Q.U.B.E., Tengami, Teslagrad czy Cubemen 2. Ta ostatnia propozycja zapowiada się wyjątkowo ciekawie, ponieważ umożliwi wspólne granie posiadaczom WiiU, PC oraz urządzeń z systemem iOS.

Z gier bardziej komercyjnych, The Legend of Zelda: Wind Waker HD wejdzie do sklepów 4 października. Tworzone przy bliskiej współpracy z firmą SEGA Sonic: The Lost World zaatakuje rynek 18 października. Nie należy zapominać także o mającym uderzyć już pod koniec sierpnia Rayman Legends. Kieszonkowy 3DS też dostanie swoje. W listopadzie zagramy w Professor Layton and the Azran Legacy i The Legend of Zelda: A Link between Worlds, a na początku 2014 roku w Professor Layton Vs. Phoenix Wright.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.