reklama

Nintendo otwiera się na gry z nurtu Indie, ujawnia też daty premier przyszłych hitów

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

WiiU cierpi trochę na brak gier, ale za moment to się zmieni. Nie tylko do końca roku pojawią się na konsolę prawdziwe sklepowe hity, lecz również masa produkcji pochodzących od niezależnych twórców. W niedługim czasie z cyfrowego eShopu będzie można pobrać przynajmniej 18 interesujących projektów. Wśród nich jest Giana Sisters: Twisted Dreams, Knytt Underground, Ittle Dew, Q.U.B.E., Tengami, Teslagrad czy Cubemen 2. Ta ostatnia propozycja zapowiada się wyjątkowo ciekawie, ponieważ umożliwi wspólne granie posiadaczom WiiU, PC oraz urządzeń z systemem iOS.

Z gier bardziej komercyjnych, The Legend of Zelda: Wind Waker HD wejdzie do sklepów 4 października. Tworzone przy bliskiej współpracy z firmą SEGA Sonic: The Lost World zaatakuje rynek 18 października. Nie należy zapominać także o mającym uderzyć już pod koniec sierpnia Rayman Legends. Kieszonkowy 3DS też dostanie swoje. W listopadzie zagramy w Professor Layton and the Azran Legacy i The Legend of Zelda: A Link between Worlds, a na początku 2014 roku w Professor Layton Vs. Phoenix Wright.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało