r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nintendo przygotowuje tablet z myślą o szkołach?

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Nintendo pewnie ze szkołą kojarzy się niektórym wyłącznie z tego faktu, że nauczycielki zabierały im konsolki przenośne firmy, kiedy w Mario, Zeldę czy Phoeniksa Wrighta zagrywali się na lekcjach. Po zaprezentowaniu pada z ekranem dotykowym dla Wii U można było się spodziewać jakiegoś ruchu Japończyków w stronę tabletów i jak potwierdzał na Twitterze inżynier Nando Monterazo, powstaje takie rozwiązanie — z myślą o szkolnictwie właśnie. Potwierdzał, bowiem wpisy te już wyparowały u źródła.

W Internecie jednak nic nie ginie, można też bez wysiłku dotrzeć do pytań, na które zatrudniony w Nintendo of America Monterazo odpowiadał. Wspominał o urządzeniu opartym na zmodyfikowanym Androidzie, ale też planach własnego systemu w C/C++ z zahaczeniem o Uniksa. Wykluczył uruchamianie na tablecie gier innych niż produkcje edukacyjne, nawet hitów ze starszych konsol, pokroju NES, SNES czy GameBoy. Jak najbardziej w grę wchodzi niemniej wykorzystanie przy tych projektach postaci ze znanych marek Nintendo. Będą zadania typu ile monet zebrali razem Mario i Luigi?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.