Nitro Nation Drag & Drift Nitro Nation Drag & Drift 6.11.0

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nitro Nation Drag & Drift to ciesząca się olbrzymią popularnością gra wyścigowa, która kierowana jest do fanów tzw. dragów ulicznych. Dzięki niej każdy może spróbować swoich sił w wyścigach na ¼ mili, gdzie o zwycięstwie przesądzić mogą centymetry.

Jak wygląda rozgrywka?

Nitro Nation Drag & Drift to gra, która inspirowana była najpopularniejszymi tytułami tego typu wydanymi na PC. Mamy tutaj do czynienia z tytułem, w którym gracz kupuje samochód, startuje w wyścigach, zdobywa wirtualne pieniądze, które następnie przeznaczyć może na ulepszanie swojej fury. Twórcy przygotowali aż 3 poziomy udoskonaleń kluczowych podzespołów samochodowych.

Licencjonowane samochody

Gra oferuje możliwość startu w wyścigach typu drag i rywalizowanie ze znajomymi lub innymi osobami z całego świata. Twórcy oddają w ręce gracza ponad 100 licencjonowanych samochodów takich marek jak Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen i wielu innych.

Aspekty społecznościowe

Dzięki Nitro Nation Drag & Drift gracz posiada możliwość rywalizowania z innymi użytkownikami online na ulicy lub torze. Możliwe jest tworzenie lub dołączanie do istniejących drużyn, startowanie w turniejach i wraz z postępami awansowanie w globalnym rankingu. W grze czeka nas również cała masa cotygodniowych zawodów, w których możemy toczyć boje o pozycję w Worldwide Gold Elite Racing z innymi fanami dragów.

Kluczowe cechy gry:

  • nie lada gratka dla fanów wyścigów w stylu drag
  • możliwość zakupu i udoskonalania samochodu
  • ponad 100 licencjonowanych aut
  • 3 poziomy tuningu
  • zabawa ze znajomymi i innymi graczami z całego świata
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!