reklama

Nitro PDF Reader nareszcie stabilny, integruje się z przeglądarkami

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Nitro PDF Reader, program do przeglądania i tworzenia dokumentów w formacie PDF, ukazał się w wersji 2.0 i nareszcie osiągnął status stabilnego.

Nitro PDF Reader znany jest przede wszystkim ze swojego interfejsu, który wzorowany jest na wstążce z Microsoft Office. Przeglądaniu dokumentów w formacie PDF towarzyszy możliwość czytania w trybie pełnoekranowym, nawigacja oparta na zakładkach, możliwość przeszukiwania, obracania i powiększania stron dokumentu. Ponadto wersja 2.0 Nitro PDF Readera umożliwia przeglądanie dokumentów w załącznikach e-maili w Outlooku oraz bezpośrednio w oknach Internet Explorera, Firefoksa i Chrome. Ponadto program umożliwia tworzenie dokumentów PDF i instaluje w systemie wirtualną drukarkę Nitro PDF Creator, która umożliwia zapis jako PDF dokumentów wysłanych do druku. Dodatkowo najnowsza wersja Nitro PDF Creatora została zoptymalizowana, dzięki czemu — jak zapewnia producent — jest do czterech razy szybsza od poprzedniej, a dokumenty zapisane z jej użyciem mogą być nawet o połowę mniejsze.

Najnowszą wersję Nitro PDF Readera dla systemu Windows można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Akcesoria -> Przeglądarki dokumentów. Dostępne są wydania 32- i 64-bitowe.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić