r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nitro PDF Reader nareszcie stabilny, integruje się z przeglądarkami

Strona główna Aktualności

Nitro PDF Reader, program do przeglądania i tworzenia dokumentów w formacie PDF, ukazał się w wersji 2.0 i nareszcie osiągnął status stabilnego.

Nitro PDF Reader znany jest przede wszystkim ze swojego interfejsu, który wzorowany jest na wstążce z Microsoft Office. Przeglądaniu dokumentów w formacie PDF towarzyszy możliwość czytania w trybie pełnoekranowym, nawigacja oparta na zakładkach, możliwość przeszukiwania, obracania i powiększania stron dokumentu. Ponadto wersja 2.0 Nitro PDF Readera umożliwia przeglądanie dokumentów w załącznikach e-maili w Outlooku oraz bezpośrednio w oknach Internet Explorera, Firefoksa i Chrome. Ponadto program umożliwia tworzenie dokumentów PDF i instaluje w systemie wirtualną drukarkę Nitro PDF Creator, która umożliwia zapis jako PDF dokumentów wysłanych do druku. Dodatkowo najnowsza wersja Nitro PDF Creatora została zoptymalizowana, dzięki czemu — jak zapewnia producent — jest do czterech razy szybsza od poprzedniej, a dokumenty zapisane z jej użyciem mogą być nawet o połowę mniejsze.

Najnowszą wersję Nitro PDF Readera dla systemu Windows można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Akcesoria -> Przeglądarki dokumentów. Dostępne są wydania 32- i 64-bitowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.