Niższe ceny Microsoft Office 2003 w sklepie CHStudio.pl

Strona główna Aktualności

O autorze

Wizja podwyżek na produkty Microsoftu, o której pisaliśmy niedawno odbiła się szerokim echem w polskim Internecie. Z tym większą przyjemnością pragniemy poinformować, że sklep internetowy CHStudio.pl, z którym rozpoczęliśmy właśnie współpracę, obniżył ceny na pakiety biurowe Microsoft Office 2003.

Podstawowa wersja Microsoft Office Standard 2003, zawierająca edytor tekstów Word 2003, arkusz kalkulacyjny Excel 2003, program do obsługi poczty elektronicznej wraz z organizerem Outlook 2003 oraz program do tworzenia prezentacji PowerPoint 2003, dostępna jest w najniższej bodajże cenie w Polsce - 1140 zł + VAT.

Microsoft Office Professional 2003, zawierający dodatkowo aplikację służącą do tworzenia baz danych pakietu Access 2003, program przeznaczony do składu komputerowego Publisher 2003 oraz wzbogacony o technologię zabezpieczania informacji Information Rights Management (IRM), zapobiegającej przed operacjami na dokumentach przez niepowołane osoby, dostępny jest w równie atrakcyjnej cenie - 1450 zł + VAT.

Szczególnie interesująca cenowo, wersja Microsoft Office 2003 przeznaczona dla uczniów studentów i nauczycieli, zawierająca te same aplikacje co wersja Standard i umożliwiająca pracę na maks. 3 komputerach w ramach jednego gospodarstwa domowego (również przez pozostałych członków rodziny), kosztuje 410 zł + VAT.

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w sklepie CHStudio.pl.

© dobreprogramy
s