No Man's Run

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeżeli lubicie pędzić przed siebie na złamanie karku, a do tego w lekko futurystycznych klimatach, bezpłatny projekt No Man's Run na PC zdecydowanie może się spodobać. Specjalnie minimalistyczna oprawa ma skłonić do koncentrowania na tym, co dzieje się na torze, a dynamiczna ścieżka muzyczna w udany sposób motywuje do podejmowania ryzyka. Ciągnąca się przed graczem trasa wyłożona jest bowiem tutaj przeszkodami.

Zasady rozgrywki nie są zbyt skomplikowane. Należy w jednym kawałku dolecieć jak najdalej. Statek stale prze do przodu, sterujemy nim tylko na boki, czasem dokładając do tego skok. Wypada celować w charakterystyczne bramki przyśpieszające, wymijać kolczaste słupy oraz dawać susy ponad laserowymi barierami, uwzględniając przy tym odpowiednio wczesne wybicie. Co ważne, tory generowane są każdorazowo losowo.

Tym samym zabawa nie ma prawa się znudzić. Dla dalszego urozmaicenia, trasa przebiegać będzie w odmiennych sceneriach. Podzielono ją na odcinki zakończone wielkimi portalami, przenoszącymi w inny wirtualny rejon. To oznacza dalsze utrudnienia. Pod wodą mocno ograniczona zostanie widoczność, z kolei w betonowej dżungli droga stale wije się, w górę i w dół. Dlatego trzeba mieć się na baczności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!