No More Room in Hell

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

No More Room in Hell to mroczna darmowa strzelanka z różnej maści zombiakami w rolach głównych. Tytuł został zainspirowany popularnymi filmami George'a Romero, a przy okazji garściami czerpie z komercyjnej serii Left 4 Dead. Gra, która została oparta na tym samym silniku co niezapomniany Half-Life 2, nastawiona jest mocno na zabawę w zgranej grupie. Tylko współpracując gracze będą w stanie przetrwać kolejne dni.

W bliżej nieokreślonej przyszłości wybucha wielka epidemia tajemniczego wirusa, zmieniającego populację w stada nierozgarniętych, żądnych mózgów zgnilców. Geneza kataklizmu nie jest ważna, liczy się teraz wyłącznie walka o własne życie. W zespole do 8 ocalałych spróbujecie jakoś sobie poradzić z wszędobylskimi zombie, starając się zarazem wypełniać założenia misji, które pojawiają się z czasem. Co ważne, nawet małe zranienie może mieć opłakane skutki, jeśli się niestety zarazimy. Wtedy jedynym sposobem, aby nie zagrażać innym, jest po prostu szybkie pożegnanie się ze światem...

Twórcy gry dosyć realistycznie podeszli do rozgrywki. Na ekranie nie są wyświetlane żadne wskaźniki zdrowia czy amunicji, w celowaniu nie pomaga również krzyżyk lub kropka, zazwyczaj widoczne w strzelankach na środku ekranu. Trzeba przyłożyć broń do oka i mierzyć tak, jak normalnie. Wypada zarazem oszczędzać naboje, ponieważ to towar deficytowy, bardziej przydatny w walce ze specjalnymi nieumarłymi. Należy niemniej pamiętać przy tym wszystkim także, że postać to nie muł, nie udźwignie tony sprzętu. Jest limit udźwigu, a bogaty ekwipunek po prostu spowolni nam bohatera.

Chwilę spokoju może zapewnić dotarcie do jakiejś kryjówki i zabicie okien deskami, ogólnie jednak niewiele jest zazwyczaj czasu na złapanie oddechu. Poziom wyzwania jest w No More Room in Hell wysoki, ale to właśnie przekłada się na frajdę wyniesioną z zabawy. Chociaż to bezpłatna propozycja, produkt jest stale udoskonalany, także pod kątem graficznym. tym bardziej warto go wypróbować, zwłaszcza z kolegami.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 3 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8xxx lub AMD Radeon 9600

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!