NoVirusThanks MAC Address Changer NoVirusThanks MAC Address Changer 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NoVirusThanks MAC Address Changer to proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na zmianę adresu MAC (Media Access Control) karty sieciowej.

Korzystanie z programu nie powinno sprawić nikomu żadnych problemów. Z poziomu głównego interfejsu NoVirusThanks MAC Address Changer wystarczy wybrać kartę sieciową, kliknąć przycisk "Change MAC" i wpisać lub wygenerować nowy adres MAC karty sieciowej, wciskając odpowiedni przycisk. Dodatkowo możemy również przywrócić oryginalny adres MAC.

NoVirusThanks MAC Address Changer pozwala także uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich dostępnych kartach sieciowych (współpracuje niemal z każdym modelem znajdującym się w sprzedaży). Warto odnotować, że narzędzie obciąża pamięć operacyjną komputera w znikomy stopniu i nie wymaga Microsoft .NET Framework.

Ta nieskomplikowana i skuteczna aplikacja jest skierowana do wszystkich użytkowników dbających o bezpieczeństwo. NoVirusThanks MAC Address Changer nie tylko najnowsze, ale również starsze wersje systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!