r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NoVirusThanks MAC Address Changer 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NoVirusThanks MAC Address Changer to proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na zmianę adresu MAC (Media Access Control) karty sieciowej.

Korzystanie z programu nie powinno sprawić nikomu żadnych problemów. Z poziomu głównego interfejsu NoVirusThanks MAC Address Changer wystarczy wybrać kartę sieciową, kliknąć przycisk "Change MAC" i wpisać lub wygenerować nowy adres MAC karty sieciowej, wciskając odpowiedni przycisk. Dodatkowo możemy również przywrócić oryginalny adres MAC.

r   e   k   l   a   m   a

NoVirusThanks MAC Address Changer pozwala także uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich dostępnych kartach sieciowych (współpracuje niemal z każdym modelem znajdującym się w sprzedaży). Warto odnotować, że narzędzie obciąża pamięć operacyjną komputera w znikomy stopniu i nie wymaga Microsoft .NET Framework.

Ta nieskomplikowana i skuteczna aplikacja jest skierowana do wszystkich użytkowników dbających o bezpieczeństwo. NoVirusThanks MAC Address Changer nie tylko najnowsze, ale również starsze wersje systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.