r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NoVirusThanks MAC Address Changer 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

NoVirusThanks MAC Address Changer to proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na zmianę adresu MAC (Media Access Control) karty sieciowej.

Galeria programu

Korzystanie z programu nie powinno sprawić nikomu żadnych problemów. Z poziomu głównego interfejsu NoVirusThanks MAC Address Changer wystarczy wybrać kartę sieciową, kliknąć przycisk "Change MAC" i wpisać lub wygenerować nowy adres MAC karty sieciowej, wciskając odpowiedni przycisk. Dodatkowo możemy również przywrócić oryginalny adres MAC.

NoVirusThanks MAC Address Changer pozwala także uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich dostępnych kartach sieciowych (współpracuje niemal z każdym modelem znajdującym się w sprzedaży). Warto odnotować, że narzędzie obciąża pamięć operacyjną komputera w znikomy stopniu i nie wymaga Microsoft .NET Framework.

Ta nieskomplikowana i skuteczna aplikacja jest skierowana do wszystkich użytkowników dbających o bezpieczeństwo. NoVirusThanks MAC Address Changer nie tylko najnowsze, ale również starsze wersje systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.