NoVirusThanks Raw File Copier Pro NoVirusThanks Raw File Copier Pro 1.5

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NoVirusThanks Raw File Copier Pro to nieskomplikowane, lecz potężne narzędzie, które pozwala na kopiowanie plików, jakie nie mogą zostać skopiowane przy wykorzystaniu aplikacji wbudowanych w system Windows.

Popularne "okienka" zostały wyposażone w zabezpieczenia, które uniemożliwiają skopiowanie wybranych plików - jednym z nich jest plik o formacie SAM ze skrótami haseł użytkownika. NoVirusThanks Raw File Copier Pro rozwiązuje ten problem, pozwalając na kopiowanie pojedyncznych plików (także tych o dużych rozmiarach), jak również całych folderów.

W trakcie wykonywania operacji przeprowadzanych za pomocą NoVirusThanks Raw File Copier Pro na ekranie procentowy wskaźnik postępu. Po jej zakończeniu komputer może zostać automatycznie wyłączony jeśli zdefiniujemy takie polecenie z poziomu interfejsu programu.

NoVirusThanks Raw File Copier Pro w znikomym stopniu zużywa pamięć operacyjną i CPU na komputerze, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie także u posiadaczy starszych urządzeń. Może być uruchomiony z dysku twardego lub pamięci USB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!