r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NoVirusThanks Raw File Copier Pro 1.5

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NoVirusThanks Raw File Copier Pro to nieskomplikowane, lecz potężne narzędzie, które pozwala na kopiowanie plików, jakie nie mogą zostać skopiowane przy wykorzystaniu aplikacji wbudowanych w system Windows.

Popularne "okienka" zostały wyposażone w zabezpieczenia, które uniemożliwiają skopiowanie wybranych plików - jednym z nich jest plik o formacie SAM ze skrótami haseł użytkownika. NoVirusThanks Raw File Copier Pro rozwiązuje ten problem, pozwalając na kopiowanie pojedyncznych plików (także tych o dużych rozmiarach), jak również całych folderów.

r   e   k   l   a   m   a

W trakcie wykonywania operacji przeprowadzanych za pomocą NoVirusThanks Raw File Copier Pro na ekranie procentowy wskaźnik postępu. Po jej zakończeniu komputer może zostać automatycznie wyłączony jeśli zdefiniujemy takie polecenie z poziomu interfejsu programu.

NoVirusThanks Raw File Copier Pro w znikomym stopniu zużywa pamięć operacyjną i CPU na komputerze, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie także u posiadaczy starszych urządzeń. Może być uruchomiony z dysku twardego lub pamięci USB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.