Noiseless Pro Noiseless Pro 1.3.2

Strona główna Mac Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobier​z program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Noiseless Pro to program do szybkiego i precyzyjnego usuwania szumów ze zdjęć. Mamy w nim do dyspozycji kilka algorytmów, dedykowanych zdjęciom robionym w różnych warunkach, a także możliwość ręcznego sterowania nimi.

W programie można skorzystać z 10 ustawień predefiniowanych i wybrać intensywność efektu. Można także skorzystać z ręcznych kontrolek usuwania szumu i zapisywać własne ustawienia do wykorzystania później. Ciekawostką jest możliwość podzielenia ekranu między widok „przed” i „po” odszumieniu, w którym można przesuwać linię podziału i porównywać fragmenty zdjęcia oryginalnego z odszumionym.

Ponadto Noiseless Pro pokazuje podstawowe metadane zdjęcia i pozwala zmienić kadr.

W wersji demonstracyjnej programu niedostępne jest zapisywanie, eksport i przetwarzanie wsadowe. Program może pracować samodzielnie lub jako wtyczka do innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!