r   e   k   l   a   m   a
reklama

Nokia 8 na grafikach. Nadchodzi pierwszy model z optyką Carla Zeissa

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Można odnieść wrażenie, że powrót smartfonów z logo Nokii nie spełnił oczekiwań użytkowników. Czy po HMD można było się spodziewać innowacji, na które od dłuższego czasu nie stać nawet Apple czy Samsunga? Odpowiedź mogą stanowić nowe informacje i grafiki odnoszące się do Nokii 8.

Opublikował je dziś na Twitterze Evan Blass, źródło wiarygodnych przecieków z redakcji Venture Beat. Od dłuższego czasu mówi się już o Nokii 8 jako o modelu zaawansowanym, oferującym wydajność porównywalną do topowych urządzeń LG czy Samsunga, dzięki procesorowi Snapdragon 835 oraz 4 lub 6 GB RAM-u. Według Blassa, Nokia 9 ma prezentować się następująco.

Urządzenie ma zostać wyposażone w 5,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD. To jednak nie przód urządzenia może przyciągać najwięcej uwagi, lecz tylna część jego obudowy. Trafił na nią bowiem podwójny obiektyw wyprodukowany przez firmę Carl ZEISS – u schyłku świetności Nokii wyznaczającej najwyższe standardy w fotografii mobilnej.

Na urządzeniu możemy się spodziewać Androida 7.1.1 bez większych modyfikacji producenta. Blass zauważa także, że w ostatnim czasie Nokia 8 pojawiła się w sklepie jednego ze skandynawskich sprzedawców w cenie wynoszącej równowartość ok. 2,5 tys. złotych. Czy optyka Carla Zeissa spełni pokładane w powrocie Nokii nadzieje?

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane