r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nokia C7 - prawie jak iPhone?

Strona główna Aktualności

O autorze

W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja ciekawego urządzenia - Nokii C7, która jest jednym z pierwszych smartfonów fińskiej marki wyposażonych w nowego Symbiana^3, pojemnościowy ekran dotykowy wykonany w technologii AMOLED, niezły procesor ze sprzętową akceleracją 2D/3D i ciekawe dodatki typu WiFi w technologii N, Bluetooth 3.0, nadajnik FM czy rejestrowanie wideo w 720p.

Telefon jest interesujący, bo wszystko to można dostać w dość niewygórowanej cenie. Poza tym, Nokia - która przez lata wyznaczała trendy i kupowała sobie użytkowników nowoczesnymi telefonami - straciła w pewnym momencie wyczucie rynku i próbuje teraz odzyskać oddane konkurencji pole. Nie jest to proste zadanie, bo gdy rynek zachłysnął się tego typu monolitycznymi urządzeniami z dużym, dotykowym ekranem i nie więcej, niż trzema przyciskami, Nokia dała się znokautować. Pytanie, czy modelem C7 uda się podnieść z desek?

Zainteresowanych zapraszamy do lektury artykułu Nokia C7 - prawie jak iPhone?

r   e   k   l   a   m   a

Polecamy także wcześniejsze materiały, między innymi recenzję netbooka Acer Aspire ONE D255, ładowarki Technoline BC-900, notebooka Lenovo ThinkPad T410, czy spostrzeżenia na temat innego smartfona BlackBerry 9800 Torch.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.