r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nokia Konkursy 1.6.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Nokia jest najprężniejszym producentem urządzeń z Windows Phone, stąd nie ma co się dziwić, że promuje ten system i urządzenia na wielu frontach. Może nawet bardziej zawzięcie niż sam Microsoft.

Zaskoczeniem nie będzie zatem ta aplikacja Nokia Konkursy, która użytkownikom Windows Phone (nie tylko na urządzeniach od Nokii) pozwala wziąć udział w przeróżnych konkursach.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja pozawala na przejrzenie listy konkursów (aktualnych, nadchodzących i tych, które już się odbyły). Aplikowanie do konkursu odbywa się z poziomu Nokia Konkursy. Często zadania polegają na opisaniu własnych odczuć związanych, niekoniecznie bezpośrednio, z produktami Nokii (np. Nokia Muzyka). Zdarzają się również zadania bardziej twórcze, polegające np. na zrobieniu jakiegoś ciekawego zdjęcia.

Nagrodami są bardzo wartościowe gadżety i sprzęt od Noki, warto spróbować!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
misterWolf   4 #2 16.05.2017 15:27

Stare i nie jare!

msnet   23 #1 08.12.2014 17:10

Dzięki tej aplikacji i własnej inwencji twórczej można czasem coś wygrać. Mnie się to udało raz, rok temu (był to czujnik Adidas HRM2).

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.