r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nokia Lumia 525 — nadchodzi kolejny tani smartfon z Windows Phone

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Nokia Lumia 520 to jeden z ważniejszych smartfonów dla Finów. Model ten zdołał podbić segment urządzeń z Windows Phone i niewątpliwie przyczynił się do zwiększenia udziałów tego systemu w globalnym rynku mobilnym do 4%. Nowa Nokia Lumia 525, nazywana następcą bądź kontynuatorem modelu 520, również chce wszystkich zaskoczyć dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Finowie dzięki taniej i atrakcyjnej zarówno wizualnie, jak i sprzętowo, Lumii 520, osiągnęli duży sukces. Model ten „nakręcił” sprzedaż smartfonów z Windows Phone. Jeszcze niezaprezentowana Lumia 525 ma kontynuować ten trend. Nowy model będzie podobny wizualnie do starszej siostry. Wyróżniać ma się dwa razy większą ilością RAM-u (1 GB), a także nowszym procesorem, ale jednak o identycznym taktowaniu. Największym magnesem zachęcającym do zakupu ma być bezprzewodowy zestaw słuchawkowy — Nokia Guru. Będzie on działał prze Bluetooth i dostanie obsługę NFC.

Czy Lumia 525 osiągnie sukces na miarę modelu 520? Nic nie wskazuje na to, aby miało byc inaczej. Niska cena, więcej pamięci oraz ciekawy gadżet w postaci bezprzewodowych słuchawek może sprawić, że Nokia ponownie zwiększy udział w rynku mobilnym. Smartfon przeszedł certyfikację w Chinach, zatem oficjalna premiera już niedługo.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.