r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nokia Music+, czyli muzyka w ramach abonamentu

Strona główna Aktualności

Nokia Music, znana posiadaczom telefonów fińskiego producenta usługa serwująca muzykę za darmo (przy 3G płacimy tylko za transfer danych naszemu operatorowi komórkowemu), doczeka się na przestrzeni najbliższych tygodni rozbudowania. Nokia Music+ zaoferuje dodatkowe możliwości w ramach miesięcznego abonamentu. Przewidywana opłata za korzystanie z „plusa” to niecałe 4 dolary w Stanach Zjednoczonych i 4 euro w Europie.

W zamian otrzymamy dostęp do muzyki w jakości ośmiokrotnie wyższej w stosunku do bezpłatnego Nokia Music i nielimitowanego pobierania Miksów (za darmo jest ograniczenie do 4 kanałów muzycznych), by cieszyć się piosenkami offline. Nie będzie ponadto problemu z pominięciem utworu z listy odtwarzania, który się nam nie spodobał, ani wyświetleniem sobie tekstu kawałka, żeby samemu zanucić go pod nosem. Nokia przygotowuje też aplikację, dzięki której skorzystamy z usługi także z poziomu komputera czy telewizora z funkcjami internetowymi.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.