reklama

Nokia Music+, czyli muzyka w ramach abonamentu

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Nokia Music, znana posiadaczom telefonów fińskiego producenta usługa serwująca muzykę za darmo (przy 3G płacimy tylko za transfer danych naszemu operatorowi komórkowemu), doczeka się na przestrzeni najbliższych tygodni rozbudowania. Nokia Music+ zaoferuje dodatkowe możliwości w ramach miesięcznego abonamentu. Przewidywana opłata za korzystanie z „plusa” to niecałe 4 dolary w Stanach Zjednoczonych i 4 euro w Europie.

W zamian otrzymamy dostęp do muzyki w jakości ośmiokrotnie wyższej w stosunku do bezpłatnego Nokia Music i nielimitowanego pobierania Miksów (za darmo jest ograniczenie do 4 kanałów muzycznych), by cieszyć się piosenkami offline. Nie będzie ponadto problemu z pominięciem utworu z listy odtwarzania, który się nam nie spodobał, ani wyświetleniem sobie tekstu kawałka, żeby samemu zanucić go pod nosem. Nokia przygotowuje też aplikację, dzięki której skorzystamy z usługi także z poziomu komputera czy telewizora z funkcjami internetowymi.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić