Nokia Software Updater Nokia Software Updater 4.3.2

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nokia Software Updater to oficjalne narzędzie do instalacji i aktualizacji oprogramowania (tzw. firmware'u) w smartfonach Nokia.

Program pozwala na bezpieczne instalowanie w telefonie najnowszej wersji oprogramowania wbudowanego w urządzenie bez jednoczesnej utraty gwarancji. Proces ten przebiega w kilku prostych krokach, przez które prowadzi nas kreator i nie wymaga od użytkownika posiadania specjalistycznej wiedzy. Wystarczy jedynie podłączyć smartfona do komputera za pośrednictwem kabla USB, a Nokia Software Updater automatycznie pobierze dla niego z Internetu najnowszą dostępną wersję firmware'u i umożliwi jego instalację.

Nokia Software Updater obsługuje większość najpopularniejszych i dostępnych obecnie na rynku modeli telefonów Nokia. Ich listę, wraz z informacjami na temat aktualnej wersji oprogramowania znaleźć można na stronie producenta.

Uwaga!

  1. Przed rozpoczęciem aktualizacji oprogramowania w telefonie zaleca się całkowite naładowanie baterii telefonu. Warto również stworzyć kopię zapasową wszystkich istotnych danych z urządzenia, tj. listy kontaktów, wiadomości itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!